Odszkodowania

Uzyskanie odszkodowania to chwila w której dokonywana jest ocena działalności naszej pracy.
 
Nie zawsze ustalenia poczynione na etapie zawierania umowy ubezpieczenia, zostają uznane przez zakład ubezpieczeń. W takim przypadku, gdy decyzja o przyznaniu odszkodowania, nie w pełni pokrywa się z Państwa oczekiwaniem, co do jego wysokości bądź zasadności, wspomożemy Państwa w procesie dochodzenia należnego odszkodowania zarówno wobec sprawcy szkody, jak i jego zakładu ubezpieczeń. 
 
W tym zakresie współpracujemy wybranymi kancelariami prawnymi, które w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem potrafią skutecznie wykazać, iż przyznane dotychczas odszkodowanie nie odpowiadało w pełni poniesionej szkodzie.
 
Działania przyczyniają się nie tylko do wykazania, iż przyznane dotychczas odszkodowanie nie odpowiadało w pełni poniesionej szkodzie, ale przede wszystkim koncentrują się na uzyskaniu w Państwa imieniu pełnej kompensaty poniesionej szkody. Powyższe odnosi się zarówno do szkody w mieniu, jak i na osobie.

Uzyskanie odszkodowania to chwila w której dokonywana jest ocena działalności naszej pracy.

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich użycie. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.