Lloyd’s

Od 2013 roku w wyniku nawiązania współpracy z akredytowanymi przez Lloyd’s brokerami ubezpieczeniowymi BDB LTD oraz MITHRAS Underwriting LTD z siedzibą w Londynie, mamy możliwość lokowania ryzyk naszych klientów bezpośrednio na największym rynku ubezpieczeniowym świata jakim jest rynek Lloyda.
 
Lloyd's jest rynkiem, na którym jego członkowie tworzą syndykaty w celu ubezpieczenia różnych rodzajów ryzyka. Lloyd’s dzieli się na dwie odrębne części: rynek, na który składają się liczne niezależne podmioty prowadzące działalność biznesową, oraz korporację, która nadzoruje i wspiera rynek.
 
Rynek Lloyd’s posiada barwną historię – od skromnych początków w XVII wieku w pewnej kawiarni, aż do czasów obecnych, w których Lloyd's posiada swoją siedzibę w Londynie, przy Lime Street. Historia Lloyd’s to ponad 300 lat różnego rodzaju wydarzeń i zdarzeń, które pomogły Lloyd's wykształcić się w specjalistyczny światowy rynek ubezpieczeń, jakim jest dzisiaj. Więcej informacji o rynku Lloyda mogą Państwo uzyskać pod adresem www.lloyds.com.
 
Jesteśmy dumni z faktu, że możemy współtworzyć historię ubezpieczeń LLOYDA.

Jesteśmy dumni z faktu, że możemy współtworzyć historię ubezpieczeń LLOYDA.

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich użycie. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.