O nas

PRYMAKOWSCY Ubezpieczenia to serwis prowadzony wspólnie przez:
 
  • PRYMAKOWSCY sp. z. o.o. multiagencję ubezpieczeniową oraz
  • PRYMAKOWSCY Brokerskie Biuro Ubezpieczeniowe sp. z o.o. licencjonowanego brokera ubezpieczeniowego.
 
Nasi licencjonowani pośrednicy ubezpieczeniowi:
 
Alicja Prymakowska - broker ubezpieczeniowy, która pracę w ubezpieczeniach rozpoczęła w 1979 roku w Państwowym Zakładzie Ubezpieczeń jako pośrednik ubezpieczeniowy. Jest jedną z pierwszych osób w kraju, które uzyskały zezwolenie na prowadzenie działalności brokerskiej (nr 119/92). Od tamtego czasu aktywnie uczestniczy w działalności biura jako jego współwłaściciel, odpowiadając za nadzór merytoryczny nad prowadzoną działalnością. Alicja Prymakowska jest Członkiem Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych.
 
Michał Prymakowski - broker ubezpieczeniow, prawnik, który pracę w ubezpieczeniach rozpoczął w 1996 roku w Commercial Union Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie, później w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń jako agent ubezpieczeniowy. Absolwent Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji studiował też w Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości. Autor wielu publikacji z zakresu ubezpieczeń, prawa zamówień publicznych i kontraktów budowlanych. Współautor opracowania standardu zawodowego Broker Ubezpieczeniowy i Broker Reasekuracyjny. Niezależny konsultant SIDIR – Stowarzyszenia Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców.
 
Agnieszka Dobosz - agent ubezpieczeniowy, która to po 15 latach pracy w korporacji paliwowej postanowiła spróbować swoich sił w branży ubezpieczeń. Ubezpieczenia indywidualne przestają mieć dla niej jakiekolwiek tajemnice. Dokładnie analizuje zapisy OWU aby móc zaproponować najlepsze rozwiązanie.
 
oraz zespół współpracowników, którzy swoją pracą tworzą razem z nami PRYMAKOWSCY Ubezpieczenia.

Wszechstronna wiedza i doświadczenie pozwala nam na oferowanie naszym Klientom usług na najwyższym poziomie.

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich użycie. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.